Camping Sunêlia Le Fief
Francia, Loira-Atlántico, Saint Brévin Les Pins - Ver en el mapa 173 comentarios de los clientes Información sobre el camping

Notas detalladas sobre el camping
Comentario (173)
Opiniones con menos de 3 años de antigüedad y sujetas a inspección. Más informaciónActivité piscine propreté . Emplacement luxe super avec frigo et douche
Emplacement près pétanque du coup pas mal de bruits lors tournois.
Frigo et douche WC
Pres du terrain de pétanque.
Cargando
Propreté du mobil home et du camping Mobil home pas collés les uns aux autres
La température des piscines est trop basse même les pataugeoires et jeux pour enfants a l'extérieur, aucun parasol a disposition sur l'espace aquatique
Propreté, grande terrasse avec transat
Cargando
Urlaubsort, Meschen , Essen und die Freizeitgestaltung . Küste und Lage , sowie das Klima
Sauberkeit der Sanitäranlagen und Duschen. Technischer Zustand der Sanitäranlagen und Reinigung .
Natürlicher Schatten vorhanden, Platz ist nicht direkt unter Bäumen
Es fehlt an Rasen und der Platz ist teilweise uneben.
Cargando
Les équipements notamment les terrains de padel. Emplacement et mobilité bien vegetalisés. Proximité du centre des commerces et de la plage.
Animations. Pizza hors de prix pour la taille. Chien de taille moyenne interdit en mobilhome et hors de prix en emplacement.
Voir plus haut
Cargando
La propreté du camping, ses infrastructures.
Le wifi dans les mobiles homes La réception de la télévision Et bientôt la climatisation ☀️☀️☀️
La terrasse , la vaisselle Le reste est plutôt mal agencé … Les SUNÊLIA confort sont beaucoup mieux agencés !
Manque de coussins sur le salon extérieur, Les chambres des enfants sont vraiment exiguës !
Cargando
Voor de 2e keer op deze camping, nette accommodaties, schoon zwembad, top animatie en vriendelijke receptionistes! Goede uitvalsbasis voor vele tripjes. Grote winkels vlakbij en ook nog eens dichtbij het strand, wat wil je nog meer?
Fijne accommodatie, prima ingericht.
Cargando
Leuke accommodatie, toffe animatie enkel jammer alleen in het Frans, vriendelijk personeel en proper sanitair, kortom top
Animatie in meerdere talen , Engels/ Nederlands, Dit is voor ons misschien een reden om een andere camping te zoeken voor volgend jaar, maar voor de rest 👍🏻👍🏻
Niks op aan te merken
Niks op aan te merken
Cargando
Tranquillité, calme et climat
Propreté des mobilhomes
L'implication des animateurs + les équipes restau
Propreté du mobilhome + fauteuil tacheté et pas nettoyé. Accueil moins bien que d'habitude.
Cargando
Mooie ruime staanplaats aan de achterkant van de camping tegen de stacaravans aan. (Er zijn ook wel kleinere en minder mooie plaatsen op de camping.) Sanitair keurig, vooral achterop de camping. Locatie ten op zichte van het strand en bezienswaardigheden ideaal. Heerlijk groot zwembad met binnen en buiten deel. Erg leuke activiteiten/shows. Eten ook goed.
Take away dubbele cheeseburger: geen saus, geen groente, gewoon kaal broodje met 2 droge hamburgers en minimaal aan kaas. Bediening in restaurant ging niet helemaal soepel, drankjes en saus kwamen niet.
Mooie ruime staanplaats aan de achterkant van de camping tegen de stacaravans aan.
Er zijn ook wel kleinere en minder mooie plaatsen op de camping waar ik niet graag zou staan. De verlichting van het kleine sanitair ging snachts uit. Bij het kleine sanitair was het warme water niet aangesloten en de douche hokjes niet open.
Cargando
Wij vonden het een mooie, rustige camping. Onze 6-persoons stacaravan was netjes en was van alle gemakken voorzien. Veel lof voor de dames van de receptie, die waren heel erg vriendelijk en heel behulpzaam. Het zwembed is erg leuk, de combinatie van binnen- en buitenbad is geweldig. We hebben een paar keer bij het restaurant gegeten en ook pizza afgehaald. Dat smaakte allemaal goed, tegen schappelijke prijzen. Wij hebben ons hier prima geamuseerd. Ook fijn dat alles - strand, stadje, supermarkten - dicht in te buurt liggen. Animatie was ook prima geregeld.
Stacaravan was netjes en was van alle gemakken voorzien. Geen airco, maar die hebben we niet gemist want in de avond koelt het prima af. Bedden liggen veel, ruime zithoek. Gratis paar handdoeken erbij, helemaal goed. Wij zaten op een rustig plekje, redelijk vooraan de camping en daardoor lekker dicht bij het zwembad wat helemaal prima was.
Cargando
het was een fijn verblijf met vriendelijke mensen en ook in de omgeving. omgeving was ook heerlijk. lekker dichtbij het strand. lekker zwembad.
er was een zeer groot verschil in hygiene schoonheid van de accommodatie en het toiletgebouw langs het zwembad. de accommodatie was heel schoon toen we aankwamen. alleen het toiletgebouw langs het zwembad was echt beetje vies. kan echt een opknapbeurt gebruiken qua toiletten.
we hadden een super nette accommodatie. we hadden niet door dat de patio afsluitbaar was. dit was super met ons 1 jarige. hadden we geen omkijken naar dwalende kinderen
ik miste een kapstok. er was geen lakentje voor over het babybed matrasje.
Cargando
Goede animatie programma Leuke bar om te eten Ligging dicht bij de zee
Prima
Cargando
Super Lage, Bus in die,Stadt kostenlos.. Sehr Fahrradfreundlich.
Die Toiletten vorn am Eingang. In der Woche also wir da waren sind die Toilettensitze an zwei WC abgewesen. Mehr Waschmaschinen und Trockner, lange Wartezeiten weil diese nicht geleert wurden.
Super Sache mit dem eigenen Bad/Dusche, usw..
Der Stellplatz ist zu klein für 7,5m lange Wohnmobile. Die Zufahrt auch, es mussten viele Camper die Autos bei Seite stellen das man durch kommt..
Cargando
Haben uns jeder Sekunde wohl gefühlt tolle Animation, toller Campingplatz, super klasse
War ausreichend gut klasse
Cargando
Erg vriendelijk personeel. Hele schone stacaravan. Geen mega drukte. Genoeg te beleven in de buurt.
We hadden alles wat we nodig hadden. En mooi schoon bij aankomst
Cargando
Contents de Tout ,un camping qui mérite ses 5 étoiles ,accueil ,amabilité ,disponibilité ,et restaurant de qualité pour les plats ,copieux et raffinés dans la présentation ,et la gentillesse des serveurs ,nous étions 3 personnes agées ravies d'etre si bien chouchoutées ,,un très bon prof de gym aussi ,efficace et très gentil ,merci Gaétan ,et aux directeurs et personnel ,super ,merci et bonne continuation dans ce sens
juste un point d'attache pour les serviettes de salle de bain et les torchons ? sinon tout est OK ,
TOUT accueil ,disponibilité ,qualité des services ,restaurant ,piscine ,gym
Cargando
Zeer klantvriendelijke service en bediening op het park. Vind het echt een mooie en schone camping. Onze caravan was heel netjes bij aankomst.
Ik zou de organisatie bij de afhaal beter organiseren. Vond de pizza en frites voor verbetering vatbaar.
Vond het een fijne schone caravan
Buitenmeubelen zaten niet fijn, ook stuk
Cargando
Animateurs au top. Camping de grande taille mais bien agencé.
Le bloc sanitaire est top
Cargando
Genoten van onze vakantie, vriendelijk personeel, mooie omgeving
Slechte verlichting, héle smalle paadjes waar de auto maar net over kan, houten trappen en bruggen in het zwembad. Deze zijn kapot en groen en spiegel glad. Dit is echt gevaarlijk
Mooi en schoon sanitair
Campingplaats aan de kleine kant, bomen waar hars uit komt
Cargando
Mooie kampeerplaatsen, goed opgezet en verzorgd sanitair
Zeer ruim opgezet
Cargando
Cargando